Jak odzyskać okres

JAK ODZYSKAĆ OKRES

Poznaj opracowanie z którego dowiesz się jak odzyskać miesiączkę.

Jak odzyskać okres

Czego dowiesz się z eBooka?

  • Dlaczego tracisz okres
  • Jakie są tego konsekwencje
  • Jak odzyskać okres samodzielnie
  • Jakie są opcje leczenia
  • Co i ile jeść
  • Jak odróżnić Lean PCOS od Braku Okresu Pochodzenia Podwzgórzowego
  • Co zrobić gdy po odstawieniu tabletek nie pojawia się okres
  • Co zrobić gdy chcesz zajść w ciąże
ZAMAWIAM E-BOOK

Poznaj dokładny plan odzyskania okresu

Znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania

Rozwiejesz swoje wątpliwości

Zobaczysz, że to nie jest takie trudne

Zyskasz nadzieję

Zregenerujesz ciało

Twój mózg zacznie lepiej pracować

Poczujesz wolność

Wiem, że się boisz

Coś się stało. Usłyszałaś diagnozę “Lean PCOS”. A może odstawiłaś tabletki antykoncepcyjne i przestraszyłaś się. Pewnie włożyłaś sporo energii w pracę nad sobą. A może dopadł cię silny stres? Wychodzisz z zaburzeń odżywiania? Wiem, że to trudne. Pewnie nie chcesz wprowadzać już nowych zmian bo to wywróci twój świat do góry nogami. Spokojnie. Zmiany są dobre. Dzięki zmianom możemy się rozwijać. Przywracanie okresu to przecież walka o zdrowie!

Czego możesz oczekiwać?

Jak odzyskać okres jest twoim drogowskazem na krętej drodze do zdrowia. Założę się że przeczytałaś sporo sprzecznych informacji i masz teraz poważny mętlik w głowie. Ile masz jeść? Ile ćwiczyć? Co robić? Czy masz się bać? Czy jest nadzieja? O tym wszystkim przeczytasz w ebooku. Bez ściemy, bez szamaństwa i nieprawdziwych obietnic. Wszystko jest poparte danymi naukowymi. Dostajesz dokładne informacje na temat tego co robić, ile jeść oraz dlaczego akurat tak. Nigdzie nie znajdziesz tak dokładnego przepisu.

Dlaczego warto zainteresować się tym jak odzyskać okres?

Teraz jest najlepszy moment by zatroszczyć się o swój mózg, serce i kości. Im dłużej zwlekasz tym więcej przykrych konsekwencji doświadczysz. Z każdym rokiem bez okresu ubywa ci 2,5% kości. Ochroń je. Podobnie jak mózg i serce, które poważnie cierpią gdy brakuje estrogenów. Długotrwały brak okresu prowadzi do rozwoju chorób, które pojawiają się po menopauzie. Z pewnością nie chcesz by ci się to przytrafiło.

Czy okres wróci?

Po samym przeczytaniu opracowania prawdopodobnie okres nie wróci. Ale jeśli zastosujesz się do zaleceń, które możesz wykonać sama a jeśli będzie taka konieczność to podejmiesz bardziej zaawansowane leczenie – wróci! Masz 98% pewności.

“Czy to faktycznie ma sens? Słyszałam, że to nie jest groźne. Zacznę się martwić gdy będę chcieć zajść w ciążę!”

Niektórzy lekarze wprowadzają w błąd tłumacząc, że nie dzieje się nic złego. Przepiszą pigułki antykoncepcyjne i wywołają sztuczne krwawienie i wszystko będzie w porządku. Ważniejsze jest teraz skupienie na dbaniu o sylwetkę bo świetnie wyglądasz. STOP. Nie można być dalej od prawdy. Przedłużający się stan braku owulacji, którego nie leczą pigułki, wiąże się z wprowadzeniem ciała w stan kobiety po menopauzie. Jesteś narażona na wiele schorzeń typowych dla starszych ludzi. Nie możesz tego zaniedbać. Podejmij leczenie jak najszybciej.

Co jeśli nie podejmę leczenia?

Skupmy się może na tym co się stanie gdy podejmiesz się leczenia braku okresu. Po pierwsze twój mózg zacznie lepiej pracować, będziesz mieć więcej energii, będziesz szczęśliwsza i bardziej optymistycznie nastawiona do świata. Twoje ciało się wzmocni i zyska zdrowie. Twoja głowa będzie w końcu wolna. Zrelaksujesz się, odpoczniesz. A co najważniejsze odzyskasz okres i uchronisz się przed wczesną demencją, chorobami serca, zniszczeniem układu kostnego, depresją. Czy to nie wystarczy?

Jedyne tak kompleksowe opracowanie.

Tych danych nie znajdziesz sieci.

Zamawiając dzisiaj zyskujesz aż 50% zniżki.

Pamiętaj, że najlepszy czas na podjęcie leczenia jest teraz.

Przejdź do sklepu by zamówić ebook już teraz

Wybierz ofertę dla siebie

Chcesz zamówić opracowanie, czy wolisz skorzystać z konsultacji?

opracowanie

79zł39zł

ZAMAWIAM

konsultacja online

+ opracowanie

199zł139zł

ZAMAWIAM