jedzenie intuicyjne

Cześć,  mam na imię Małgosia.

Podejrzewam, że skoro tutaj jesteś szukasz sposobu na wyzwolenie się z obsesji diet.

Byłam tam gdzie ty.

Nie zawsze miałam zdrową relację z jedzeniem. W przeszłości zmagałam się z chronicznym odchudzaniem, zaburzonym odżywianiem i całkowitym brakiem samoakceptacji.

Na własnej drodze do zdrowienia znalazłam narzędzia i filozofie, które pomogły mi wyjść z błędnego koła diet i nauczyć się od nowa żyć.

Przygodę z jedzeniem intuicyjnym rozpoczęłam kiedy sama sięgnęłam dietetycznego dnia. Byłam już gotowa całkiem porzucić dietetykę i usunąć się z branży, którą uznałam za zakłamaną. Wiedziałam, że nie ułożę już żadnej diety i nie będę monitorować składu ciała żadnego klienta.

Znałam statystyki. Niemalże nikt nie utrzymuje wagi jaką osiągnął dzięki odchudzaniu. W 5 lat po odchudzaniu nie więcej niż 2-5% osób ciągle może pochwalić się spadkiem wagi.

Sama od 13 roku ciągle walczyłam z wagą i żyłam w strachu przed tyciem. Straciłam w ten sposób całą młodość. Ocknęłam się dobiegając 30-stki.

Moje zasady

Wierzę, że zdrowie to coś więcej niż liczba na wadze. Niezależnie od twojego obecnego rozmiaru zasługujesz na szacunek, empatię i wsparcie obejmujące ciebie w całości – z ciałem i duszą.

Wierzę w doradztwo, które nie skupia się na wadze. To nie znaczy, że nie będziemy rozmawiać o twoich obawach związanych z wagą. Jeśli to dla ciebie ważne, przedyskutujemy to. Sęk w tym, że moja praca opiera się głównie na leczeniu twojej relacji z jedzeniem i ciałem, a naturalny rezultatem tego jest najzdrowsza dla twojego umysłu, ciała i ducha waga.

Wierzę w jedzenie oparte na intuicji. Oznacza to, że masz wrodzoną mądrość w kwestii tego co i jak jeść. Moim zadaniem jest pomóc ci w odnalezieniu w sobie tej mądrości, poprzez zmianę niekorzystnych myśli, zapoznanie cię z wiedzą żywieniową opartą na badaniach naukowych, wsparciu w stworzeniu sprzyjającego ci sposobu żywienia i pokazaniu ćwiczeń, które pomogą ci odkryć twoją własną intuicję.